Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi Unvanı Sözlü Mülakata Katılmaya Hak Kazanan Adaylara İlişkin İlan

T.C.
MANİSA ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI 

TÜM ADAYLARIN İLANI DETAYLI OLARAK İNCELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

 

               Sınav merkezi olan Komisyon Başkanlığımız tarafından Manisa Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonlarına bağlı ve Demirci ceza infaz kurumlarına bağlı personel alımına ilişkin 29/04/2021 tarihinde yayınlanan ilanımızda sözlü mülakat tarihlerinin ilan edileceği belirtilmiş olup;

Sözleşmeli Elektrik Teknisyeni, Aşçı, Bilgisayar Teknisyeni, Elektronik Teknisyeni, Hemşire, Makine Teknisyeni, Sıhhi Tesisat Teknisyeni ve Mübaşir pozisyonu için sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylara ilişkin sonuç sorgulama ilânın en altında yer almakta olup, eğer girmiş olduğunuz bilgileriniz doğru ise uygulama/sözlü sınava katılmaya hak kazanamadınız demektir. KPSS puanı, taban puanın altında olan adayın sonucu sorgulamada gözükmemektedir.

Alaşehir Elektrik Teknisyeni Kpss taban puanı: 75,07499

Aşçı Kpss taban puanı: 71,4358

Bilgisayar Teknisyeni Kpss taban puanı: 79,40297

Elektronik Teknisyeni Kpss taban puanı: 74,2822

Hemşire Kpss taban puanı: 86,79732

Makine Teknisyeni Kpss taban puanı: 77,71419

Manisa Elektrik Teknisyeni Kpss taban puanı: 80,41853

Mübaşir Kpss taban Puanı: 86,75047

Sıhhi Tesisat Teknisyeni Kpss taban puanı: 70,78283

Manisa-Saruhanlı Adliyesi Zabıt Katibi ve Manisa Adliyesi ve İlçeleri İcra katibi uygulama sınav sonuçları ile Manisa Ceza İnfaz Kurumları ile Demirci Ceza İnfaz Kurumları CTE Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memuru boy kilo ölçümü sonucunda sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adayların sonucuna ilişkin bilgi sonuç sorgulama ilânın en altında yer almaktadır. Adayların, sorgulama sonucunda belirtilen sözlü mülakat sınav tarihinde, sınav saatinden 45 dakika önce kimlik belgeleri ile Manisa Adliyesi Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı’nda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Sözlü mülakat sınavına COVID-19 pozitif veya temaslı olarak karantinada olması nedeniyle katılamayacak adayların, Komisyon Başkanlığımızın aşağıda belirtilmiş olan dâhili hattını arayarak bilgi vermeleri, kendilerine söylenen mail adresine karantinada olduklarını gösterir rapor ve uygulama sınavına daha sonra katılma taleplerine ilişkin mazeret dilekçelerini Komisyonumuzca değerlendirilmek üzere Komisyon Başkanlığımıza ulaştırmaları gerekmektedir.

 

Adaylara Adliye girişinde HES kodu sorgulaması ve ateş ölçümü yapılacak olup, sözlü mülakat süresince COVID-19 salgın hastalığı kapsamında Sağlık Bakanlığı ile İl ve İlçe Hıfzıssıhha Kurulları tarafından alınan sosyal mesafe ve maske gibi tüm tedbirlere riayet edilmesi gerekmektedir.

İlgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Manisa Adliyesi Santral Numarası: 0236 236 33 10

Komisyon Başkanlığı Dâhili Numaraları: 1211

 

Not: Sorgulama yaparken "Kişi Bulunamadı" hatası ile karşılaşıldığı durumda isim, soyisim yada her iki alanın sonuna bir boşluk koyarak sorgulama yapılması gerekmektedir.
Örnek: Mehmet isim yada soyismini "Mehmet" , "Mehmet " şeklinde girilmelidir.

TCKN
ADI
SOYADI
Güvenlik Kodu

Sonuç

Adres

Uncubozköy M. Mimar Sinan Bulvarı No:179 Yunusemre/MANİSA

Telefon

(0236) 236 33 10

(0236) 236 33 22 Pbx

E-Posta

manisacbsisaretadalet.gov.tr

Adalet Bakanlığı Logosu